Balçık’ta bir otoparkta kelepçe ve dayak iddiaları. Birkaç genç ve otoparkın kiracıları arabalarını tam olarak nereye bırakmaları gerektiği konusunda tartışmaya girdiler. Todor Vladov, sosyal ağlarda kendisinin ve kız arkadaşının dövüldüğünü iddia ettiği bir video yaydı, gösteride “Merhaba Bulgaristan” diyorlar.

Dobrich yakınlarında dövülen adam: Ailem için korkuyorum

Todor ve Elena Ukrayna’da yaşıyor, ancak yıllardır Balçık’ta tatil yapıyorlar. Onlarla Bulgaristan’da ilk kez kızın annesi var. Pazar gecesi, ona Saraydaki Botanik Bahçesini göstermeye karar verirler. Arabalarını her zaman sokaktaki ilk otoparkta bırakmaya alışmışlar.

Başkentin toplu taşıma araçlarında saldırganlık, sürücü yolculara hakaret ediyor ve tehdit ediyor

Kırmızı tişörtlü bir çocuk, işaretsiz, bize yüksek sesle bağırmaya başladı: “Arabayı park yerine götürün, bu park yerinde duramazsınız.” Ve 3 sıra aşağıda bir araba vardı. durabilir miyiz? ” Todor Vladov, “Olmaz, alandaki tüm otoparklar bizim, boş yerlerin olduğu, olmayan yerlerin olduğunu söylüyoruz” diyor Todor Vladov.

Vladov, yeterli yanıt almadığını ancak tehditler aldığını ve patronunun çalışana katıldığını belirtti.

“Bize doğrudan hakaret etmeye başladı, ‘bize kim olduğunu göstereceğini’, buradaki her şeyin ona bağlı olduğunu, Balçık’a bir daha ayak basmayacağımızı söyleyerek tehdit etti. Vladov, “Birkaç kez, hareket ettirmezsek arabamıza bir şey olacağını söylediler,” diye ekledi.

Yolda saldırganlık, dolaşım metal sopalı bir sürücü olurdu

Ancak kiracıya göre , şirket sözde hasarlı arabalar için defalarca tazminat ödediği için kibarca arabalarını hareket ettirmeleri istendi . Kendisinin de sorumlu olduğu “Mavi Bölge”.

“Günün bu bölümünde hava karanlık, yol dar, insanları yükleyen bir otobüs vardı ve onun güvenliği ve bizim için arabasının buradaki park yerinde olması daha iyiydi. Çalışanımız adamdan arabasını hareket ettirmesini istedi. Otoparkın ve “mavi” bölgenin kiracısı olan Petar Petrov, bunu yapmadı, ardından sözlü tehditler başladı “diyor.

Videoda, darbelerin iki versiyonunun ne olduğunu görün

Saldırganlık nedeniyle: Burgaz’daki acil sağlık görevlileri kalıcı güvenlik konusunda ısrar ediyor