Krassimir Valchev: Okullar, 15 Eylül'deki bayram kutlamalarının nasıl yapılacağına karar verdi

Krassimir Valchev: Okullar, 15 Eylül'deki bayram kutlamalarının nasıl yapılacağına karar verdi

Sistem daha fazla ademi merkeziyetçilik koşullarında çalıştığında daha iyi çalışır, ancak izlenecek hedefi ve temel yönergeleri söylemeliyiz. Bu Mart ayında görüldü.

Bu, yeni öğretim yılında okullarda uyulması gereken salgın önleyici tedbirlerle ilgili olarak Milli Eğitim Bakanı tarafından BNR'ye bildirildi .

Ona göre, sadece Eğitim ve Bilim Bakanlığı kılavuzlar verse, "aşırı doz" riski vardır ve her okula uygun olmayan kurallar verir.

"Tüm öneriler tüm okullarda uygulanamaz. Hedefin ne olduğunu açıkça belirttik – sınıflar arasında maksimum etkileşim olmamasını sağlamak. Bazı okullar bir harmanlanmış öğrenme veya dönüşüm modeli seçmiştir, bu da bazı ebeveynlerin her hafta birlikte kalması gerektiği anlamına gelir. evde çocuklarımız ya da seyreltme, bu iki kat daha fazla öğretmene sahip olmak anlamına geliyor ve biz yok. Bu kalıplar bundan çok daha fazla zorluk yaratıyor – okuldaki sınıflar arasında etkileşimde bulunmama. "

Bu etkileşimsizlik modelinin anaokullarında da uygulandığını hatırlattı.

Bakan Valchev'e göre, okullar, yeni okul yılının açılışı için 15 Eylül'de bayram kutlamalarının nasıl yapılacağına karar verdiler: "Şenlik duygusunun bir kısmını kaybedeceğiz, ancak tamamen değil." İki aydan fazla süren hükümet karşıtı protestolarla bağlantılı olarak, kabinenin görev süresinin erken sonlandırılması durumunda herhangi bir drama olmayacağını, ancak yerine getirmeleri gereken uzun vadeli "başlatılan birçok görev var" yorumunu yaptı.

относно dovijbg

Проверете също

banner

Projektleiter “Grunderneuerung Bahnhof Zoo Berlin” (w/m/d) Veröffentlicht von Deutsche Bahn

Job-Beschreibung Die DB Station&Service AG schafft Orte, die zum Verweilen einladen. In ganz Deutschland betreiben …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *